Navigation:  Kontakty > Karta firmy > Základní karta > Informace z internetu >

CreditCheck

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

tlacitko2        Kreditní informace dle serveru Creditcheck. Po kliknutí na ikonu se zobrazí, jaký stav byl při poslední aktualizaci na serveru evidován, zda je informace aktuální s možností údaje aktualizovat.

 

Server Creditcheck sbírá data z více než deseti vybraných informačních zdrojů – např. insolvenčního rejstříku, dlužnické databáze, katastru nemovitostí a dalších. Tato data analyzuje pomocí až 185 kontrol, které v datech odhalují potenciálně rizikové faktory, a každou firmu okamžitě (a zdarma) označí semaforem CreditcheckSemafor . Po aktualizaci informací v S4S se stejnými ikonami označí všechny vaše kontakty (které mají korektně uvedené IČO)

 

Šedá ikona- dosud nejsou dostupné (stažené informace). Firma byla založena až po poslední aktualizaci, nebo server Credit Check o této firmě neeviduje žádné informace.
Zelená ikona- firma bez výhrad a rizik
Oranžová ikona- firma s výhradami, které mohou (ale nemusí) mít vliv na bonitu firmy (například zrušená registrace k DPH).
Červená ikona- firma s riziky ( například insolvenční řízení, dluh u VZP, omezení vlastnického práva k nemovitosti ...).

 

Tyto základní informace o stavu firmy jsou ZDARMA. Pokud byste chtěli využívat detailnější popis hodnocení, včetně získaných dat o firmě, je třeba se u Creditcheck.cz zaregistrovat (placená služba), tím získáte přístupový kód. Po jeho zadání do komunikačního okna v Soft-4-Sale se pak můžete přímo ze systému k těmto informacím dostat.

Karta pro komunikaci se systémem Credit Check

Karta pro komunikaci se systémem Credit Check

 

ButonUkazMáte-li vyplněn přístupový kód, bude spuštěn internetový prohlížeč a budete přesměrování na stránky Creditcheck.cz s detailními informacemi konkrétní firmě.
ButonStahniProvede aktualizaci informací o bonitě firem. POZOR v tuto chvíli systém stahuje informace o všech dostupných firmách v databázi, proto to může trvat i delší dobu!

pozor Před stažením informací nezapomeňte správně zvolit, zda stahujete informace pro Českou nebo Slovenskou republiku (některé slovenské firmy mají stejné IČO jako firmy české !!)

 

Pokud není na kartě kontaktu zadán STÁT, neaktualizuje se u něj informace Credit Check. Proto v případě požadavku na stažení informací systém toto pole kontroluje a pokud není pole řádně vyplněno, upozorní na tuto skutečnost a akce se zastaví.

 

Informace o chybějících údajích na kartě kontaktu.

Informace o chybějících údajích na kartě kontaktu.

Na kartě Přehledu kontaktů je možné firmy filtrovat podle bonity (stavu creditchecku).

Možnost filtrace Přehledu firem podle stavu Credit Check.

Možnost filtrace Přehledu firem podle stavu Credit Check.