Navigation:  Kontakty >

Karta firmy

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Silnou stránkou systému Soft-4-Sale je okamžitá znalost všech souvisejících informací ke každému kontaktu. Díky přehlednému uspořádání karty kontaktů do tématických záložek (karet), tak máte dokonalý přehled nejen o kontaktních údajích, ale zároveň i o všech realizovaných zakázkách, obchodních jednáních, požadavcích, reklamacích, atd. Vše je přehledně členěno do několika záložek a dostupné na prokliknutí myši. V případě telefonického dotazu zákazníka na stav řešení jeho požadavku nebo realizaci zakázky, je pak otázkou chvilky dohledat potřebné informace a odpověděť na jeho dotaz. Vysoká průchodnost souvisejícími záznamy Vám navíc usnadní rychlou a přehlednou orientaci mezi obchodními doklady, kdy pomocí jednoho tlačítka v nástrojové liště např. nad kartou faktury, se můžete rychle přepnout na kartu nabídky, dodacího listu, přijaté objednávky, atd. aniž byste museli složitě procházet další agendy.

 

Pro jednotlivé karty kontaktu lze také samostatně řešit přístupová práva uživatelů v úrovních NONE (nedostupná), READ (právo čtení) a WRITE (právo zápisu). Takže přestože uživatel může zakládat nové kontakty (má práva zápisu), záznamy na Obchodní kartě kontaktu nezmění, nebo je dokonce vůbec neuvidí.

 

Pro každý kontakt jsou dostupné karty Základní, Marketingová, Obchodní, Školení, Telemarketingová a Servis.

 

 

Adresa do clipboardu

Na kartě Kontaktu byla vylepšena funkce 'Adresa do clipboardu' (ikona IkonaAdresaDoClipboarduv nástrojové liště), která umožňuje zkopírovat adresní údaje z právě aktivní karty kontaktu a vložit je pomocí schránky do dokumentu v jiné aplikaci (například e-mailové zprávy ve webovém prohlížeči nebo do dopisu, který tvoříte ve Wordu). Dosud bylo možné tuto funkci použít pouze pro zkopírování základní adresy, nově interaktivně reaguje na to, jakou adresu máte na kartě kontaktu právě zobrazenou - základní, fakturační, korespondenční.

Součástí převzatých údajů je:

RENAULT AST, s.r.o.        název firmy (podle aktivní záložky)

Josef Novák                        jméno a přijmení kontaktní osoby, na které je právě umístěn kurzor (vždy)

Podélná 145                adresa (podle aktivní záložky)

747 00  Opava                PSČ a město (podle aktivní záložky)

Česká republika                stát (podle aktivní záložky)

tel.: 123 456 789                hlavní telefon (vždy)

fax.: 987 654 321                hlavní fax (vždy)

e-mail: renaul@renault.re        hlavní e-mailová adresa (vždy)

 

Systém na záložkách 'Fakturační' a 'Korespondenční' reaguje i na kombinace názvu firmy a adresy.

Je-li vyplněn pouze NÁZEV na fakturační (korespondenční) záložce, platí zbytek adresy podle základní záložky.
Je-li vyplněn pouze zbytek adresy (jakékoli, byť jedno jediné, pole), platí základní název firmy (bez textu za vykřičníkem !!) a neúplný zbytek adresy z aktivní záložky.
Je-li vyplněn název i zbytek adresy, převezme se do clipboardu kompletně z aktivní záložky.