Navigation:  Sklad > Stav skladu >

Sekundární vyhledávávní zboží

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Na kartách zboží, kromě obecných kriterií - objednací číslo, EAN kód apod., můžete mít definovány stejné hodnoty s vazbou na konkrétního Dodavatele nebo Odběratele, Konkurenta. Tyto hodnoty jsou uvedeny na kartě zboží, na záložce Dodavatel.

V přehledu Stavu skladu je možné vyhledávat zboží (skladové položky) i podle těchto hodnot.

Stav skladu - vyhledání zboží podle odběratelského objednacího čísla

Stav skladu - vyhledání zboží podle odběratelského objednacího čísla

 

Na přehledové sestavě se v záložce 'Dodavatel' objevují skladové položky, které mají také nějaký záznam v záložce Dodavatel na kartě zboží.

Jakmile se přepnete na tuto záložku, zobrazí se současně i záložka 'Dodavatel' mezi filtračními kriterii a můžete začít zboží vyhledávat například podle dodavatelských objednacích čísel.

A nemusí to být jen dodavatelské údaje. Mohou to být klidně odběratelská, konkurenční objednací čísla ... zkrátka, podle toho, co máte na kartách zboží vyplněno.

Ve sloupci Č.ZBOŽÍ jsou použity stejné barvy jako záhlaví jednotlivých sekcí na kartě zboží:

šedá        - dodavatelské hodnoty

modrá        - odběratelské hodnoty

bordó        - konkurenční hodnoty

Jestliže máte na kartě zboží vyplněny jak dodavatelské, tak odběratelské či konkurenční hodnoty současně, může se takové zboží v tomto přehledu objevit na více stejných řádcích! Lišit se budou pouze podbarvením čísla zboží. Stejný případ nastane, když pro jedno zboží máte více dodavatelů nebo odběratelů - opět se řádek zobrazí vícenásobně.

POZOR tedy na použití tlačítka SUMA. Mohlo by v tomto případě dojít k dublování množství !! Vždy si nejprve uvědomte, jak máte nastavenou filtraci.