Navigation:  Marketing > Hromadné dopisy > Konfigurace >

Nový vzorový hromadný dopis

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Odeslání hromadného e-mailu s obrázkem

Systém Soft-4-Sale disponuje možností vkládání obrázku do hromadného e-mailu. Jedná se o operativní novinku, kterou ocení uživatelé při každodenním použití. Řešení spočívá v úpravě e-mailové zprávy ve formátu HTML, která je popsána níže.

Postup:

Nejprve je třeba upravit zdrojový kód HTML – před název souboru každého obrázku doplnit text cid: (dle příkladu).

email_001

V Soft-4-Sale vytvořte vzorový dopis.

email_002

Ke vzorovému dopisu připojte připravený HTML soubor, který bude tvořit HTML tělo (viz. pole HTML) a jako připojené objekty (ikona zeměkoule) i obrázky, které mají být v HTML tělo zobrazeny (v tomto příkladu "ruze.jpg" a "slogan.gif"). V marketinkovém výběru firem nebo osob se přes tlačítko E-mail prokliknete do následujícího okna.

email_003

V tomto okně vyberte vzorový Hromadný dopis. Zobrazí se Vám, že k tomuto dopisu jsou v tomto případě připojeny dvě přílohy. HTML soubor spojený s tímto dopisem se objeví v sekci HTML tělo.

Tlačítko Rozesílač vygeneruje tolik e-mailových zpráv, kolik e-mailových adres je uvedeno v poli Zaslat na tyto . . . Do každé takové zprávy se vloží html tělo a jako přílohy spolu půjdou obrázky, které se mají v html těle zobrazovat. Outlook při odeslání zpráv na základě upraveného html kódu propojí „vložené“ obrázky s přílohami a adresátovi se zobrazí e-mail ve formátu html, včetně obrázků.

email_004