Navigation:  Logistika > Doprava >

Přehled dopravních listů

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Přehled dopravních listů vám zobrazí seznam všech položek (dopravních listů) evidovaných v systému Soft-4-Sale.

Naplnění dopravního listu

Naplnění dopravního listu probíhá nad řádky přijatých objednávek. Zde je několik nástrojů pro třídění, filtrování, označování položek, které mají spadnout do dopravního listu.

dopr.list

 

Naplnění dopravního listu probíhá nad řádky přijatých objednávek. Zde je několik nástrojů pro třídění, filtrování, označování položek, které mají propadnout do dopravního listu. A je zde uvedeno i následující dostupnost:

sloupec 1 - Doprava -  počet ks vstupujících do aktuálního dopravního listu, který tvořím

sloupec 2 - Rezervace - počet ks v dopravím listu, ale nejsou potvrzené

sloupec 3 - Blokace - počet ks v dopravním listu, které jsou potvrzené, ale ještě na ně není související doklad, rozhodující je faktura vystavená

sloupec 4 - Stav skladu s přípravou - stav skladu + příjemky/výdejky v přípravě

sloupec 5 – Ukazuje zda daná objednávka obsahuje slevu, pokud se rozhodneme přidat takto označený řádek, tak systém kontroluje, zda přidáváme i všechny ostatní řádky dané přijaté objednávky nebo je volba nepřidávat žádný řádek z dané přijaté objednávky (dohoda o tom, že vždy musí jít celé objednávka nelze kombinovat s částečným dodáváním).

Jsou případy, kdy je nejprve zjistit naplnění jednotlivých tras. Může se jednat o finanční vyjádření, objemové, respektive váhové. K tomu je připraveno výkonné tlačítko , které vygeneruje přehled tras a pod tím přehled jednotlivých objednávek k danému odběrateli, kde je možnost výběru, do které trasy se daná objednávka napočítá. Označení řádků v přehledu zboží přijatých objednávek provedete přes výkonné tlačítko dle výběru.

Výběr položek přijatých objednávek, které chcete přenést do dopravního listu, a následné přenesení provedete pomocí výkonného tlačítka . Systém Vám nabídne buď vytvoření nového dopravního listu, nebo máte možnost přiřadit vybrané položky do již existujícího dopravního listu, který si vyberete z roletové nabídky umístěné pod tlačítkem „Doplň“.

dopr.list2